Wijziging interne organisatie

Geachte relatie,

Langs deze weg willen wij u informeren over een aantal functiewijzigingen binnen ons bedrijf.

Doordat onze werkplaats chef Albert Bouman binnen afzienbare tijd zijn pensioengerechtigde leeftijd bereikt, willen wij hier op tijd op anticiperen. Door de lange loopbaan en aard van deze functie is Albert in de loop van de jaren een echte “spin in het web” geworden, en is deze functie niet van de één op de andere dag over te dragen.

De functie van werkplaats chef zal vanaf 1 maart vervuld worden door Michel Brus. Michel is ruim 14 jaar werkzaam bij De Vries als Technisch Specialist tractoren. Michel is in zijn nieuwe functie het aanspreekpunt voor de planning, service en garantie binnen ons bedrijf, en wordt hierin bijgestaan door Niels Slomp.

Om een soepele overgang en overdracht van de kennis te waarborgen is Albert zijn functie gewijzigd in Service en Aftersales Manager waarbij hij op de achtergrond nauw betrokken blijft bij zijn “oude” functie. In deze functie zal Albert voornamelijk in de buitendienst klantcontact onderhouden op gebied van service, parts en advies in de breedste zin van het woord.

Naast deze wijzigingen hebben wij een aantal nieuwe gezichten binnen ons bedrijf in de verkoop en in de werkplaats.

Junior vertegenwoordiger : Michel van der Schans
Buitendienstmonteur oogstmachines : Wout van Kampen
Binnendienstmonteur tractoren : Frank Hadderingh
Binnendienstmonteur tractoren : Arjan Doorten

Wij wensen alle medewerkers veel succes en werkplezier in hun nieuwe functie, en hopen met deze veranderingen klaar te zijn voor de toekomst.

 
 
Onze contactgegevens:
 
Algemeen /administratie:          0593-582020                                      info@devriesmechanisatie.nl
 
Verkoop
Oogstmachines
Peter Sipkens :                                 06-51280844                                      p.sipkens@devriesmechanisatie.nl
Tractoren en machines
André Koskamp :                             06-29592511                                      a.koskamp@devriesmechanisatie.nl
Michel van der Schans :                06-38782072                                      m.vanderschans@devriesmechanisatie.nl
 
Service/werkplaats
Michel Brus :                                     0593-582029  (ook WhatsApp) m.brus@devriesmechanisatie.nl
Niels Slomp :                                     0593-582029                                      n.slomp@devriesmechanisatie.nl
 
Magazijn
Oogstmachines
Jan Schra :                                          0593-582028  (ook WhatsApp) j.schra@devriesmechanisatie.nl
Tractoren en machines                               
Henk Stolt:                                        0593-582027                                      h.stolt@devriesmechanisatie.nl
 
Service en aftersales
Albert Bouman :                              06-53650220                                      a.bouman@devriesmechanisatie.nl
 
Winkel/Tuin- en Parktechiek
Algemeen/werkplaats :                 0593-582026 (ook WhatsApp)   winkel@devriesmechanisatie.nl
Nils Meijer (verkoop):                   06-21888015                                     n.meijer@devriesmechanisatie.nl
 
Directie
Lute-Anne de Vries (Algemeen) 06-51723933                                      l.a.devries@devriesmechanisatie.nl
Peter Sipkens (Commercieel)     06-51280844                                      p.sipkens@devriesmechanisatie.nl

 


Naar overzicht