Contactgegevens

De Vries Mechanisatie BV

Bezoekadres: Lieving 45 9411 TC  Beilen

Telefoon algemeen: 0593-582020
Website: www.devriesmechanisatie.nl
E-mail: info@devriesmechanisatie.nl

KvK Noord-Nederland: 04011998
Rabobank Assen-Beilen: NL51RABO0306574330
SWIFT: RABONL2U

Openingstijden

Maandag 8.00 uur - 17.30 uur
Dinsdag 8.00 uur - 17.30 uur
Woensdag 8.00 uur - 17.30 uur
Donderdag 8.00 uur - 17.30 uur
Vrijdag 8.00 uur - 17.30 uur
Zaterdag 8.00 uur - 16.00 uur
Zondag Gesloten

Directie

Lute-Anne de Vries
Directeur - eigenaar
0593-582025
06-51723933
l.a.devries@devriesmechanisatie.nl


Verkoop

Peter Sipkens
Verkoop oogstmachines
Aanspreekpunt voor loonbedrijven
06-51280844
p.sipkens@devriesmechanisatie.nl

André Koskamp
Verkoop tractoren/machines
06-29592511
a.koskamp@devriesmechanisatie.nl

Vacature


Werkplaats

Albert Bouwman
Service Adviseur
0593-582029
a.bouman@devriesmechanisatie.nl

Niels Slomp
Technische Receptie
0593-582029
n.slomp@devriesmechanisatie.nl


Magazijn

Jan Schra
Onderdelen oogstmachines
0593-582028
j.schra@devriesmechanisatie.nl

Henk Stolt
Onderdelen tractoren
0593-582027
h.stolt@devriesmechanisatie.nl


Winkel -tuin & park techniek

Nils Meijer
Verkoop winkel
0593-582026
n.meijer@devriesmechanisatie.nl

Jos Lomulder
Verkoop winkel
0593-582026
winkel@devriesmechanisatie.nl

Henk-Jan Brink
Verkoop winkel
0593-582026
tp@devriesmechanisatie.nl

Gert Oosting
Reparatie tuin- en parkmachines
0593-582026
tp@devriesmechanisatie.nl


 Administratie

Claudia Mulder
Financiële Administratie
0593-582023
admin@devriesmechanisatie.nl

Connie Alingh
Administratie
0593-582020
info@devriesmechanisatie.nl

Cathrina de Vries
Algemeen
0593-582020

 


Contactgegevens

Lieving 45
9411 TC Beilen

0593 582 020

Openingstijden

Ma t/m vr : 8.00 - 17.30 uur
Za: 8.00 - 16.00 uur
Zo: gesloten

Contactformulier

Routebeschrijving

Uw route

Uw route wordt getoond zodra u een vertrekpunt hebt opgegeven.