Contactgegevens

De Vries Mechanisatie BV

Bezoekadres: Lieving 45 9411 TC  Beilen
Postadres: Postbus 150 - 9410 AD Beilen

Telefoon algemeen: 0593-582020
Website: www.devriesmechanisatie.nl
E-mail: info@devriesmechanisatie.nl

Kvk Noord-Nederland: 040.11.998
Rabobank Assen-Beilen: NL51RABO0306574330
SWIFT: RABONL2U

Openingstijden

Maandag 8.00 uur - 17.30 uur
Dinsdag 8.00 uur - 17.30 uur
Woensdag 8.00 uur - 17.30 uur
Donderdag 8.00 uur - 17.30 uur
Vrijdag 8.00 uur - 17.30 uur
Zaterdag 8.00 uur - 16.00 uur
Zondag Gesloten

Directie

Peter

 

Lute-Anne de Vries
Directeur - eigenaar
0593-582025
06-51723933
l.a.devries@devriesmechanisatie.nl


Verkoop

Peter

Peter Sipkens
Verkoop oogstmachines
Aanspreekpunt voor loonbedrijven
06-51280844
p.sipkens@devriesmechanisatie.nl

Peter

André Koskamp
Verkoop tractoren/machines
06-29592511
a.koskamp@devriesmechanisatie.nl

Peter

Joris van der Linde
Verkoop tractoren/machines
06-38782072
j.vanderlinde@devriesmechanisatie.nl


Werkplaats

Peter

Albert Bouwman
Werkplaatschef
0593-582029
a.bouman@devriesmechanisatie.nl


Magazijn

Peter

Jan Schra
Onderdelen oogstmachines
0593-582028
j.schra@devriesmechanisatie.nl

Peter

Henk Stolt
Onderdelen tractoren
0593-582027
h.stolt@devriesmechanisatie.nl


Winkel -tuin & park techniek

Peter

Nils Meijer
Verkoop winkel
0593-582026
n.meijer@devriesmechanisatie.nl

Peter

 

Henk-Jan Brink
Verkoop winkel
0593-582026
winkel@devriesmechanisatie.nl

Peter

Gert Oosting
Reparatie tuin- en parkmachines
0593-582026
tp@devriesmechanisatie.nl

 


 Administratie

Peter

Erik Wesseling
Boekhouding
0593-582023
admin@devriesmechanisatie.nl

Peter

Connie Alingh
Facturering/telefoon
0593-582020
info@devriesmechanisatie.nl

Peter

Cathrina de Vries
Algemeen
0593-582020


Contactgegevens

Lieving 45
9411 TC Beilen

0593 582 020

Openingstijden

Ma t/m vr : 8.00 - 17.30 uur
Za: 8.00 - 16.00 uur
Zo: gesloten

Contactformulier

Routebeschrijving

Uw route

Uw route wordt getoond zodra u een vertrekpunt hebt opgegeven.